Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi
Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.
Wysyłamy na terenie całej Polski.
2% z tego zakupu wspiera bezdomne psy i kociaki 🧡
product unavailable
dodaj do przechowalniPosiadam szczegółową wiedzę o produktach z oferty Bestomed. Od lat pasjonuję się medycyną weterynaryjną. Przez wiele lat zajmowałam się obsługą klienta. Prywatnie jestem właścicielką psa i kota. Postaram się odpowiednio doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie naszego klienta.
Taca do przyłączenia koncentratora tlenu w weterynarii to urządzenie, które umożliwia podłączenie koncentratora tlenu do systemu dostarczania tlenu dla pacjentów weterynaryjnych. Koncentratory tlenu są stosowane w weterynarii do zapewnienia odpowiedniej ilości tlenu zwierzętom w przypadku różnych stanów chorobowych lub urazów.
Aby podłączyć koncentrator tlenu do tacy w weterynarii, należy przestrzegać kilku kroków:
Upewnij się, że koncentrator tlenu jest właściwie skonfigurowany i działa prawidłowo. Skonsultuj się z instrukcją obsługi konkretnego modelu koncentratora, aby dowiedzieć się, jak go skonfigurować.
Zlokalizuj taczę lub odpowiedni punkt podłączenia na miejscu, w którym pacjent zwierzęcy będzie podłączony do dostaw tlenu. Może to być specjalna taca, zintegrowana z łóżkiem lub stanowisko do weterynaryjnej opieki intensywnej.
Skonsultuj się z instrukcją obsługi koncentratora tlenu, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj przewodu lub węża tlenu należy użyć do podłączenia koncentratora do tacy. Będzie to standardowy wąż złączowy o odpowiedniej długości i rodzaju złącza.
Podłącz jeden koniec węża tlenu do wyjścia koncentratora tlenu, a drugi koniec do wejścia na tacy lub stanowisku podłączeniowym.
Upewnij się, że połączenia są dokładnie zamocowane i nie mają luzów. W przypadku węży złączowych należy sprawdzić, czy nie występują wycieki tlenu.
Po podłączeniu koncentratora tlenu do tacy, uruchom koncentrator i dostosuj parametry tlenu do odpowiednich wartości zalecanych przez weterynarza.
Regularnie monitoruj dostawę tlenu i sprawdzaj, czy wszystko działa poprawnie. Uważnie obserwuj zwierzę pod kątem jakiejkolwiek reakcji alergicznej lub innych nieprawidłowości.
Pamiętaj, że procedura podłączania koncentratora tlenu w weterynarii może się różnić w zależności od konkretnego modelu koncentratora i tacy używanej w placówce weterynaryjnej. Zawsze warto skonsultować się z instrukcją obsługi i zespółem weterynaryjnym, aby upewnić się, że wykonujesz to poprawnie i bezpiecznie dla pacjenta zwierzęcego.
Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.
Wysyłamy na terenie całej Polski.
Wyświetlane są wszystkie recenzje (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy zakupili produkt.