Filtruj
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Chirurgia oka

Diamentowa tarcza szlifująca do AlgerBrush II Diamentowa tarcza szlifująca do AlgerBrush II
Producent: Eickemeyer
Cena: 535,00 zł (netto: 434,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Mikrosilnik do ciał obcych AlgerBrush II Cornea Mikrosilnik do ciał obcych AlgerBrush II Cornea
Producent: Eickemeyer
Cena: 810,00 zł (netto: 658,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Mini weterynaryjny zestaw okulistyczny Mini weterynaryjny zestaw okulistyczny
Producent: Eickemeyer
Cena: 1 540,00 zł (netto: 1 252,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Wiertło diamentowe do AlgerBrush II Wiertło diamentowe do AlgerBrush II
Producent: Eickemeyer
Cena: 505,00 zł (netto: 410,57 zł )
zobacz więcej
Wiertło do AlgerBrush II średnica 1 mm 5 szt. Wiertło do AlgerBrush II średnica 1 mm 5 szt.
Producent: Eickemeyer
Cena: 288,00 zł (netto: 234,15 zł )
szt.
zobacz więcej

Chirurgia oka to dziedzina weterynarii, która zajmuje się leczeniem i poprawą różnorodnych schorzeń oczu u zwierząt. W sklepie weterynaryjnym Bestomed znajdziesz szeroki wybór produktów i narzędzi niezbędnych do przeprowadzania operacji oczu u zwierząt.

W weterynaryjnej chirurgii oka stosuje się różne techniki i procedury, takie jak chirurgiczne usunięcie zaćmy, przeszczepy rogówki, operacje siatkówki czy korekcję wad wzroku. Te procedury mają na celu przywrócenie lub poprawę wzroku zwierząt, co przekłada się na ich lepsze samopoczucie i jakość życia.

Operacje zaćmy u zwierząt polegają na usunięciu zmętniałej soczewki oka zwierzęcia i wszczepieniu sztucznego implantu. Jest to kluczowy zabieg w przypadku zwierząt cierpiących na zaćmę, która może powodować utratę wzroku. Przeszczepy rogówki są stosowane w sytuacjach, gdy rogówka zwierzęcia jest uszkodzona lub dotknięta różnymi chorobami.

Weterynaryjna chirurgia siatkówki zajmuje się naprawą i leczeniem różnych schorzeń siatkówki u zwierząt, takich jak odwarstwienie siatkówki czy retinopatia. To zaawansowane procedury wymagają wysokiej precyzji i specjalistycznego sprzętu weterynaryjnego.

W sklepie Bestomed znajdziesz wysokiej jakości narzędzia chirurgiczne, takie jak mikroskopy weterynaryjne, skalpele, pęsety, kleszcze, a także specjalnie zaprojektowane soczewki dla zwierząt. Dodatkowo, oferowane są również specjalistyczne materiały opatrunkowe i krople do oczu, które są niezbędne podczas operacji i procesu rekonwalescencji.

Dostępność specjalistycznego sprzętu medycznego weterynaryjnego w sklepie Bestomed zapewnia weterynarzom możliwość przeprowadzenia precyzyjnych i skutecznych operacji oka u zwierząt. Chirurgia oka weterynaryjna odgrywa istotną rolę w zapewnianiu zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt, umożliwiając im poprawę lub przywrócenie wzroku.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Kurier) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium