Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa już od 300 zł! Darmowa dostawa
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29
Artykuły
TOP 5 produktów na kleszcze u zwierząt

Kleszcze są bardzo niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Przenoszą babeszjozę. Jeżeli zwierzę zostanie ugryzione przez zainfekowanego kleszcza, to może być to dla niego śmiertelne. Konieczna jest wtedy jak najszybsza pomoc lekarska

Blog chmura tagów
Autoklawy w świecie weterynarii: Yeson i Enbio S 0
Autoklawy w świecie weterynarii: Yeson i Enbio S

Autoklawy w świecie weterynarii

Autoklawy są kluczowym elementem wyposażenia każdej praktyki weterynaryjnej, zapewniając skuteczną i bezpieczną sterylizację narzędzi. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się dwóm innowacyjnym markom - Yeson i Enbio S, oraz ich roli w procesie utrzymania najwyższych standardów higieny.

Autoklawy: skuteczność i elastyczność

Czym są autoklawy?

Autoklawy, klasy B, są zaawansowanymi urządzeniami medycznymi, wykorzystywanymi do sterylizacji narzędzi i sprzętu poprzez zastosowanie wysokiej temperatury i ciśnienia. Kluczowym aspektem ich działania jest eliminacja wszelkich mikroorganizmów, co ma fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego.

Yeson autoklaw: innowacyjność i elastyczność w jednym

Skuteczność sterylizacji yeson:

Yeson Autoklawy klasy B to synonim skuteczności sterylizacji w praktykach weterynaryjnych. Spełniają normy EN, gwarantując najwyższy poziom ochrony przed patogenami.

Innowacyjne rozwiązania yeson:

Wbudowane drukarki termiczne, filtry bakteriologiczne oraz regulacja czasu sterylizacji to tylko kilka z innowacji, które sprawiają, że Yeson wyróżnia się na tle innych urządzeń.

Elastyczność dostosowania yeson:

Yeson Autoklawy dostępne są w różnych pojemnościach, pozwalając weterynarzom dostosować urządzenie do specyfiki swojej praktyki. Dostępne pojemności obejmują: 3L, 8L, 12L, 18L oraz 22L.

Autoklaw medyczny yeson: klucz do bezpieczeństwa

Yeson Autoklawy klasy B są doskonałym przykładem zaawansowanych autoklawów medycznych, spełniających najwyższe standardy branżowe.

Autoklaw cena: inwestycja w bezpieczeństwo

Choć autoklawy Yeson to inwestycja, ich cena jest uzasadniona przez wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo, jakie zapewniają w procesie sterylizacji.

Enbio S autoklaw: szybkość i innowacyjność

Szybka i skuteczna sterylizacja Enbio S:

Enbio S to rewolucyjny autoklaw Klasy B, oferujący najszybszą i najskuteczniejszą sterylizację na rynku. Krótkie czasy programu (od 7 do 15 minut) sprawiają, że narzędzia są gotowe do użycia w mgnieniu oka.

Innowacyjny filtr do wody magic Enbio S:

Innowacyjny filtr do wody Magic pozwala na aż 1000 sterylizacji przy użyciu jednego litra zdemineralizowanej wody, co nie tylko oszczędza środowisko, ale również przekłada się na korzyści finansowe.

Autoklaw medyczny Enbio S: nowoczesność w działaniu

Enbio S to autoklaw medyczny, który nie tylko spełnia normy branżowe, ale również wprowadza innowacje, skracając czasy sterylizacji.

Sterylizator Enbio S: gwarancja skuteczności

Enbio S to nie tylko autoklaw, ale także zaawansowany sterylizator, który gwarantuje skuteczną eliminację mikroorganizmów.

Inwestycja w bezpieczeństwo i efektywność

Inwestując w Autoklawy Yeson i Enbio S, inwestujesz w najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności w procesie sterylizacji. Dostępne pojemności pozwalają na elastyczne dostosowanie urządzenia do specyfiki każdej praktyki weterynaryjnej. Zapewnij swoim pacjentom i zespołowi weterynaryjnemu najlepszą ochronę przy użyciu nowoczesnych autoklawów Yeson i Enbio S.

 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium