Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa już od 300 zł! Darmowa dostawa
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Artykuły
TOP 5 produktów na kleszcze u zwierząt

Kleszcze są bardzo niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Przenoszą babeszjozę. Jeżeli zwierzę zostanie ugryzione przez zainfekowanego kleszcza, to może być to dla niego śmiertelne. Konieczna jest wtedy jak najszybsza pomoc lekarska

Blog chmura tagów
Co należy wiedzieć o weterynaryjnych czytnikach RTG? 0
Co należy wiedzieć o weterynaryjnych czytnikach RTG?

Właśnie na tej drugiej kwestii chcemy się skupić. Przybliżmy sobie temat czytników weterynaryjnych RTG.

Cóż to takiego?

Weterynaryjne czytniki RTG to tak naprawdę aparaty RTG weterynaryjne. Jest to sprzęt medyczny, którego używają weterynarze do wykonywania rentgena zwierząt.

Weterynaryjne czytniki RTG wyposażone są w specjalne systemu rejestracji obrazów RTG. Są to specjalne systemy, które to umożliwiają utrwalanie obrazów, które uzyskane są w wyniku rentgenowskiego promieniowania zwierzęcia.

Nie trzeba się tutaj martwić o bezpieczeństwo naszego zwierzaka. Tak naprawdę weterynaryjne czytniki RTG zapewniają pełne bezpieczeństwo pacjenta, a także personalu obsługującego sprzęt. Jednocześnie czytniki oferują naprawdę bardzo wysoką jakość obrazów. Jest to niezmiernie ważne dla trafnej diagnozy.

Weterynaryjne czytniki RTG dostępne są w przeróżnych typach i rozmiarach. Dzięki temu można je dostosować pod rozmiar naszego czworonożnego przyjaciela. Na rynku można znaleźć specjalne aparaty RTG, które są skierowane dla małych zwierząt, ale także dla tych nieco większych.

Czym jeszcze mogą się pochwalić weterynaryjne czytniki RTG?

Na pewno czytniki RTG wyposażone są w specjalne oprogramowanie oraz programy, które pozwalają na analizę i przetwarzanie obrazów RTG. Co więcej, pozwalają na udostępnianie i przechowywanie wyników badań.

Nie możemy pominąć mobilności. Co po niektóre weterynaryjne modele czytników RTG są rzeczywiście przenośne. Dzięki temu badania mogą być wykonywane w przeróżnych miejscach. Niezmiernie ważna jest także zgodność z przepisami. Dzięki temu zarówno pacjent, jak i personel mają zagwarantowaną ochronę.

Weterynaryjne czytniki RTG to bardzo ważne narzędzie w diagnostyce, a również monitorowaniu stanu zdrowia wszelkich zwierząt. Ich stosowanie pozwala na uzyskanie szczegółowych obrazów wewnętrznych struktur ciała zwierzaka. Jest to bardzo, ale to bardzo istotne dla znalezienia trafnej diagnozy, a także zaplanowania właściwego leczenia.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium