Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa od 300 złDarmowa dostawa
Kategorie obrazkowe

B Braun

B. Braun to ceniony producent weterynaryjny, wyróżniający się długą historią zaangażowania w zapewnianie doskonałej opieki zdrowotnej dla zwierząt. Firma ta jest znana z dostarczania innowacyjnych rozwiązań weterynaryjnych, wysokiej jakości produktów i kompleksowych usług, które wspierają lekarzy weterynarii oraz opiekunów zwierząt w zapewnianiu zdrowia i dobrostanu zwierząt domowych oraz hodowlanych.

Zakres produktów oferowanych przez B. Braun w dziedzinie weterynarii jest imponujący i obejmuje szeroki spektrum potrzeb opieki zdrowotnej zwierząt. W ich ofercie znajdują się produkty związane z anestezjologią, chirurgią, diagnostyką obrazową, terapią infuzyjną, opieką nad ranami i wieloma innymi dziedzinami. Dzięki swoim zaawansowanym technologiom i produktom, B. Braun przyczynia się do podniesienia standardów weterynaryjnej opieki oraz umożliwia skuteczną diagnostykę i leczenie.

Firma B. Braun zdaje sobie sprawę z unikalnych wyzwań, jakie stawia przed weterynarzami praca z różnorodnymi gatunkami zwierząt. Dlatego ich produkty są projektowane w sposób, który uwzględnia specyficzne potrzeby każdego gatunku i wielkości zwierząt. To podejście gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo terapii oraz procedur medycznych.

Jako firma o globalnym zasięgu, B. Braun angażuje się również w edukację weterynarzy i opiekunów zwierząt. Organizując szkolenia, seminaria i warsztaty, firma przekazuje wiedzę i umiejętności, które pozwalają profesjonalistom w dziedzinie weterynarii jeszcze lepiej zadbać o zdrowie zwierząt.

B. Braun wyróżnia się również swoim podejściem etycznym i zrównoważonym podejściem do biznesu. Świadomość odpowiedzialności wobec zwierząt i środowiska sprawia, że firma aktywnie angażuje się w działania na rzecz dobrostanu zwierząt oraz ochrony środowiska naturalnego.

Podsumowując, B. Braun to ceniony producent weterynaryjny, który poprzez swoje innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość produktów i zaangażowanie społeczne stanowi ważnego partnera dla weterynarzy i opiekunów zwierząt w zapewnianiu kompleksowej i skutecznej opieki zdrowotnej.

 

B. Braun

Igła chirurgiczna 1/2 okrągła oczko spr. 12 szt. Igła chirurgiczna 1/2 okrągła oczko spr. 12 szt.
Producent: B. Braun
Cena:

61,00 zł

Cena netto: 56,48 zł

zobacz więcej
Igła chirurgiczna 3/8 okrągła oczko spr. 12 szt. Igła chirurgiczna 3/8 okrągła oczko spr. 12 szt.
Producent: B. Braun
Cena:

53,00 zł

Cena netto: 49,07 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Kurier) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium