Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa od 300 złDarmowa dostawa
Kategorie obrazkowe

Biowet Puławy

Biowet Puławy to renomowany producent wysokiej jakości produktów weterynaryjnych, który od dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt i bezpieczeństwa produkcji rolnej. Firma ta cieszy się uznaniem i zaufaniem weterynarzy, hodowców oraz specjalistów z branży rolniczej.

Założona z misją zapewnienia skutecznej ochrony zdrowia zwierząt, Biowet Puławy oferuje szeroki zakres produktów weterynaryjnych, w tym leków, szczepionek, suplementów, pasz, preparatów higienicznych i innych rozwiązań wspierających dobrostan i zdrowie zwierząt.

Jakość i bezpieczeństwo to fundamenty działalności Biowet Puławy. Firma ta działa zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie swoich produktów. Ich wyroby są opracowywane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i zrozumieniem potrzeb różnych gatunków zwierząt.

Biowet Puławy zdaje sobie sprawę z istotnej roli, jaką odgrywają produkty weterynaryjne w zdrowiu zwierząt i bezpieczeństwie żywności. Dlatego ich produkty są tworzone z myślą o poprawie zdrowia, profilaktyce chorób oraz optymalizacji produkcji rolnej.

Firma Biowet Puławy działa również w obszarze badań i rozwoju, angażując się w innowacje i doskonalenie produktów. Ich zaawansowane podejście do zdrowia zwierząt pozwala na tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które spełniają zmieniające się potrzeby rynku i nowe wyzwania.

Dzięki swojemu długiemu stażowi, zaangażowaniu w jakość i trosce o zdrowie zwierząt, Biowet Puławy stał się kluczowym partnerem dla weterynarzy, hodowców i rolników. Firma ta przyczynia się do utrzymania zdrowia zwierząt oraz dostarczania bezpiecznych produktów pochodzenia zwierzęcego, przyczyniając się tym samym do zdrowia i dobrostanu ludzi.

Biowet Puławy

Boviketozin 1 L Biowet Puławy Boviketozin 1 L Biowet Puławy
Producent: Biowet Puławy
Cena:

43,90 zł

Cena netto: 40,65 zł

zobacz więcej
Calem Plus 445 ml Biowet Puławy Calem Plus 445 ml Biowet Puławy
Producent: Biowet Puławy
Cena:

19,99 zł

Cena netto: 18,51 zł

szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Kurier) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium