Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa już od 300 zł! Darmowa dostawa
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Artykuły
TOP 5 produktów na kleszcze u zwierząt

Kleszcze są bardzo niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Przenoszą babeszjozę. Jeżeli zwierzę zostanie ugryzione przez zainfekowanego kleszcza, to może być to dla niego śmiertelne. Konieczna jest wtedy jak najszybsza pomoc lekarska

Blog chmura tagów
Inkubator dla małych zwierząt Vetario T30 to innowacyjna intensywna opieka weterynaryjna 0
Inkubator dla małych zwierząt Vetario T30 to innowacyjna intensywna opieka weterynaryjna

W świecie weterynarii, każdy dzień niesie nowe wyzwania, a troska o małe zwierzęta wymaga nie tylko wiedzy, lecz także odpowiednich narzędzi. W odpowiedzi na te potrzeby, inkubator dla małych zwierząt Vetario T30 pojawia się jako rewolucyjne rozwiązanie, zapewniające optymalne warunki dla pacjentów w najbardziej krytycznych momentach.

Bezpieczeństwo i Precyzja Temperatury

Główną cechą wyróżniającą Vetario T30 jest jego zaawansowany system cyfrowej kontroli temperatury. Dzięki niemu weterynarze mogą precyzyjnie dostosowywać ustawienia temperatury z dokładnością do 0,1 °C, co stanowi kluczowy element w zapewnianiu stałych i odpowiednich warunków dla zwierząt podczas procesu rekonwalescencji.

Alarmy dla Środowiska Inkubatora

Bezpieczeństwo pacjentów to priorytet, dlatego inkubator Vetario T30 wyposażony został w dwa alarmy - dolny i górny, informujące o ewentualnych odchyleń temperatury. Dzięki nim weterynarze mogą natychmiast reagować na zmiany w środowisku inkubatora, zapewniając ciągłą opiekę nad zwierzętami.

Higiena i Łatwość Utrzymania Czystości

Dbając o zapewnienie bezpiecznego środowiska dla pacjentów, inkubator Vetario T30 wykonany został z antybakteryjnego tworzywa sztucznego, minimalizując ryzyko infekcji i zapewniając higienę na najwyższym poziomie. Dodatkowo, możliwość demontażu ułatwia czyszczenie i dezynfekcję inkubatora, co jest istotne dla utrzymania wysokich standardów opieki weterynaryjnej.

Wsparcie w Nagłych Wypadkach

Inkubator Vetario T30 to nie tylko urządzenie, to narzędzie ratujące życie. Dzięki swojej funkcjonalności i precyzyjnej kontroli warunków środowiskowych, zapewnia on optymalne warunki dla młodych, chorych, rannych lub słabych zwierząt, dając im szansę na szybki powrót do zdrowia.

Podsumowanie

Inkubator dla małych zwierząt Vetario T30 to symbol zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości opieki weterynaryjnej. Jego zaawansowane funkcje, precyzyjna kontrola temperatury i dbałość o higienę sprawiają, że jest niezastąpionym narzędziem dla każdego weterynarza. Dzięki niemu, małe zwierzęta mają szansę na szybki powrót do zdrowia i pełne życie.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium