Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa już od 300 zł! Darmowa dostawa
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Artykuły
TOP 5 produktów na kleszcze u zwierząt

Kleszcze są bardzo niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Przenoszą babeszjozę. Jeżeli zwierzę zostanie ugryzione przez zainfekowanego kleszcza, to może być to dla niego śmiertelne. Konieczna jest wtedy jak najszybsza pomoc lekarska

Blog chmura tagów
Precyzyjne i niezawodne pomiarów ciśnienia wewnątrzgałkowego u zwierząt 0
Precyzyjne i niezawodne pomiarów ciśnienia wewnątrzgałkowego u zwierząt

Icare® TONOVET Plus tonometr

 

Tonometr Icare® TONOVET Plus to niezastąpione narzędzie dla każdego weterynarza dbającego o zdrowie oczu swoich pacjentów. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzyjnemu wykonaniu, ten tonometr weterynaryjny zapewnia szybkie i dokładne pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego, co jest kluczowe dla oceny zdrowia oczu u zwierząt.

Jedną z głównych zalet tonometru TONOVET Plus jest jego łatwość obsługi. Posiada czytelny wyświetlacz, który umożliwia szybkie odczytywanie wyników pomiarów. Dodatkowo, specjalne światła pomagają precyzyjnie umieścić tonometr i znaleźć środek rogówki, co jeszcze bardziej ułatwia proces pomiaru.

Tonometr TONOVET Plus oferuje szeroki zakres pomiarowy od 10 do 60 mmHg, zapewniając dokładne wyniki pomiarów. Jego dokładność wynosi ±2,5 mmHg w zakresie od 10 do 30 mmHg i ±10% w zakresie od 30 do 60 mmHg, co gwarantuje wiarygodność pomiarów nawet w przypadku różnych poziomów ciśnienia.

Urządzenie jest nie tylko precyzyjne, ale także niezwykle powtarzalne, ze współczynnikiem zmienności poniżej 8%. Dodatkowo, wyświetlacz tonometru TONOVET Plus jest bardzo dokładny, z dokładnością wynoszącą 1 mmHg, co zapewnia pewność podczas odczytywania wyników.

Tonometr jest zasilany 4 bateriami AA, co sprawia, że jest łatwy w obsłudze i niezawodny nawet w przypadku braku zasilania zewnętrznego. Ponadto, tonometr TONOVET Plus został wyposażony w zabezpieczenie przed porażeniem prądem typu BF, co zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla zwierząt, jak i użytkowników.

W komplecie z tonometrem znajduje się wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia pomiarów, w tym sondy jednorazowego użytku, pojemnik do czyszczenia wkładu do przetwornika pomiarowego, aluminiowa walizka i wiele innych akcesoriów. Dzięki temu tonometr TONOVET Plus jest kompletnym rozwiązaniem dla weterynarzy, którzy dbają o zdrowie oczu swoich pacjentów.

Tonometr Icare® TONOVET Plus to niezawodne narzędzie, które zapewnia precyzyjne pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego u zwierząt, umożliwiając skuteczną diagnostykę i leczenie schorzeń oczu. Dla każdego weterynarza, który priorytetem stawia zdrowie swoich pacjentów, tonometr TONOVET Plus jest niezbędnym wyposażeniem gabinetu weterynaryjnego.

 

Link do nagrania na temat Tonometr TONOVET Plus

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium