Zacznij pomagać z Bestomed!
Darmowa dostawa już od 300 zł! Darmowa dostawa
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Artykuły
TOP 5 produktów na kleszcze u zwierząt

Kleszcze są bardzo niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Przenoszą babeszjozę. Jeżeli zwierzę zostanie ugryzione przez zainfekowanego kleszcza, to może być to dla niego śmiertelne. Konieczna jest wtedy jak najszybsza pomoc lekarska

Blog chmura tagów
Zaawansowane narzędzia diagnostyczne do badania oczu - asferyczne lupy specjalne VOLK 0
Zaawansowane narzędzia diagnostyczne do badania oczu - asferyczne lupy specjalne VOLK

  W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć Wam niezwykle przydatne narzędzia diagnostyczne w pracy lekarzy-asferyczne lupy specjalne VOLK. Te zaawansowane lupy są kluczowym elementem w diagnostyce i monitorowaniu różnorodnych schorzeń oka, zapewniając doskonałą jakość obrazu i precyzyjną ocenę struktur oka.

  1. Asferyczna lupa specjalna VOLK 30D: Asferyczna lupa specjalna VOLK 30D umożliwia uzyskanie pełnego i precyzyjnego obrazu siatkówki podczas badania. Dzięki zoptymalizowanemu polu widzenia oraz parametrom technicznym, takim jak kąt widzenia i powiększenie, lekarze mają możliwość szczegółowej analizy struktur oka.                       

  2. Asferyczna lupa specjalna VOLK 14D: Lupa VOLK 14D zapewnia doskonałe obrazowanie plamki żółtej i dysku optycznego oka, co jest niezwykle przydatne w diagnostyce różnorodnych schorzeń, w tym jaskry. Duże powiększenie i szeroki kąt widzenia pozwalają na szczegółowe badanie struktur oka, co ułatwia wykrycie schorzeń.                     

     

  3. Asferyczna lupa specjalna VOLK 15D: Asferyczna lupa specjalna VOLK 15D umożliwia szczegółowe badanie struktur oka, szczególnie przydatne w diagnostyce jaskry. Duże powiększenie i precyzyjny obraz pozwalają lekarzom na dokładną analizę i monitorowanie stanu zdrowia oka.                                                                                                                                          

  4. Asferyczna lupa specjalna VOLK 20D: Lupa VOLK 20D została zaprojektowana z myślą o dokładnym badaniu oka i precyzyjnej diagnozie. Doskonałe skorygowana pod kątem krzywizny pola i aberracji, zapewnia wysoką jakość obrazu i precyzyjne wyniki badań.                                                                                                                                                     

Asferyczne lupy specjalne VOLK to niezastąpione narzędzia dla lekarzy okulistów, umożliwiające skuteczną diagnozę i leczenie różnorodnych schorzeń oka. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości wykonania, lupy VOLK zapewniają profesjonalizm i niezawodność w każdym badaniu, umożliwiając lekarzom precyzyjne i skuteczne działanie.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 300,00 zł.

Gdzie działamy i realizujemy nasze usługi

Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak docieramy z naszymi produktami do każdego miasta w Polsce.

Wysyłamy na terenie całej Polski.

Mapa Polski
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium